Zobacz, jakie wydarzenia organizuje Muzeum w najbliższym czasie
Specjalna edycja cyklu warsztatów fotograficznych poświęconych Żołnierzom Niezłomnym i Powstańcom Warszawskim represjonowanym w powojennej Polsce.
Muzeum Powstania Warszawskiego razem z Warszawską Szkołą Filmową przeprowadziło konkurs na scenariusz 45-sekundowego spotu okolicznościowego z okazji 74. rocznicy Powstania Warszawskiego.
Podczas lutowego spotkania zobaczymy zdjęcia fotoreporterki, która dokumentowała walki na Majdanie, na wschodzie Ukrainy, w Syrii, a także sytuację somalijskich uchodźców.
Tym razem zagramy turniejowo w „Batyskaf”. Daj się porwać podwodnej przygodzie! Podróżuj z nami batyskafem i pstrykaj zdjęcia najciekawszym zwierzakom!
Zapraszamy na cykl comiesięcznych spotkań, podczas których prezentujemy polskie filmy dla młodzieży nakręcone na przełomie lat 60. i 70 XX wieku.
„Procesy doktora Weicherta” to opowieść o życiu oraz dorobku pisarskim i teatralnym, a także próba rehabilitacji jednego z czołowych twórców nowoczesnej kultury żydowskiej w Polsce.
Gry planszowe kształcą spostrzegawczość i pamięć, pobudzają do myślenia, potrafią nauczyć strategii i wspólnego działania. Same zalety.
Dr Daniel Brewing w swojej analizie naukowej skupił się na losach Polaków – cywilów, którzy w czasie II wojny światowej padli ofiarą niemieckiego terroru. Niemiecki historyk będzie gościem dyskusji w Muzeum.
Podczas styczniowego spotkania zobaczymy między innymi zdjęcia z wojny domowej w Libii.
Muzeum Powstania Warszawskiego kończy rok z sukcesem frekwencyjnym. Obchody, wystawy, koncerty, wizyty... w mijającym roku sporo się u nas działo.
Debata odbyła się 19.12 w Audytorium Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Muzeum Powstania Warszawskiego
Pisma Jana Tomasza Grossa stanowią istotne wydarzenia społeczne w Polsce, wywołując intensywne i długotrwałe debaty publiczne.
Podaj email i dołącz do newslettera
Nie pamiętam hasła Zarejestruj się
pola obowiązkowe
Nie pamiętam hasła Zaloguj się