W konspiracji od października 1943 roku, żołnierz Konfederacji Narodu (KN).
Adres przed Powstaniem Warszawskim:
Warszawa ul. Miedziana 14 m. 7.
Oddział:
Kedyw Komendy Głównej Armii Krajowej - zgrupowanie "Radosław" - batalion "Czata 49" - kompania por. "Piotra" - pluton KN "Mieczyki" - sanitariat.
Szlak bojowy:
Wola: przydział do Szpitala Karola i Marii przy ul. Leszno 136 - Stare Miasto: w składzie personelu Szpitala Jana Bożego przy ul. Bonifraterskiej; od 20.08.1944 r. w Szpitalu Polowym przy ul. Podwale 17, w dniu 28.08.1944 r. ratowała zasypanych na kwaterach batalionu przy ul. Mławskiej 3/5 - kanały - Śródmieście Północ - Śródmieście Południe - Górny Czerniaków: Szpital Polowy Nr 2 przy ul. Zagórnej 9.
Losy po Powstaniu:
23.09.1944 r. po upadku Górnego Czerniakowa dostała się do niewoli; w grupie jeńców wyprowadzona na Wolę. W podziemiach Kościoła św. Wojciecha przy ul. Wolskiej trzykrotnie przesłuchiwana i ciężko pobita przez SS-manów z Sonderkommando "Spilker" (Einsatzkommando der Sicherheitspolizei bei der Kampfgruppe Reinefarth). Wyniesiona potajemnie przez pielęgniarki ze Szpitala Wolskiego z ul. Płockiej 26.
Posiadasz jakiekolwiek dane lub materiały o mieszkańcach stolicy, którzy zginęli lub zaginęli w trakcie Powstania Warszawskiego? Chcesz poprawić biogram lub dodać nowe informacje o ofiarach cywilnych? Zaproponuj zmiany w formularzu. Wszystkie uwagi będą weryfikowanie przez grono historyków Muzeum Powstania Warszawskiego i po weryfikacji uzupełniane w bazie.